הרמת סינוס והשתלת עצם

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר כיום במרפאות השיניים הוא טיפול השתלת שיניים. טיפולי השתלת שיניים מאפשרים לבצע פעולה משמעותית לשיקום הפה אך דורשים גם הכנה מוקדמת ומותאמת במיוחד למצב פה והלסת של כל מטופל ומטופל. במקרים רבים, מצב עצם הלסת מחייב טיפול בעצם לפני ביצוע החדרת השתלים. אחד הפתרונות לטיפול בעצם, המוצע למטופלים המגיעים לטיפול השתלות שיניים, הוא טיפול הרמת סינוס והשתלת עצם. 
 
הרמת סינוס פתוחה עם תחליף עצם
 
לטיפול הרמת סינוס יש שיטות מרכזיות, המאפשרות את הטיפול המקדים בהכנה של הפה לטיפול השתלות שיניים עם שתלים דנטליים. 2 השיטות הן הרמת סינוס פתוחה והרמת סינוס סגורה. שיטת הרמת הסינוס הפתוחה היא שיטה המתבצעת כאשר למטופל יש מחסור רב בחומר העצם באיזור המיועד להשתלה. בטיפול זה מתבצעת פתיחה בצד של העצם ומתבצע מילוי עם תחליף עצם. לאחר מספר חודשים, החומר החדש נקלט בעצם וניתן לבצע את טיפול החדרת השתלים הדנטליים באופן מלא. 
 
השתלות שיניים ללא הרמת סינוס עם שתלים זיגומטיים או בזאליים
 
מלבד טיפול הרמת סינוס לצורך הכנת הפה לשתלים דנטליים, כיום ישנם טיפולי השתלות שיניים ללא הרמת סינוס. הטיפולים הללו נחשבים לחדישים ומאפשרים הגעה לשלב ההשתלה באופן מהיר יותר. כיום ישנן 3 שיטות חדישות להשתלת שיניים ללא צורך בהרמת סינוס:
  1. שיטת השתלים הבזאליים.
  2. שיטת השתלים הזיגומטיים.
  3. שיטת ה-Socket Shield. 
השיטות הללו המתבצעות כחלק מטיפולי השתלות שיניים, נחשבות לחדישות ומתקדמות וניתן לבצע אותן רק במרפאות המקצועיות ביותר בישראל.
 
איפה ניתן לבצע השתלת שיניים ללא הרמת סינוס? 
 
אם אתם זקוקים לטיפולי השתלות שיניים ומעוניינים לקצר את תהליך ההשתלה, השתלת שיניים ללא הרמת סינוס היא הפתרון האידיאלי עבורכם! במרפאות השיניים מדארט Medart המקצועיות ניתן לבצע טיפולי השתלות שיניים מתקדמות עם המיכשור והציוד החדיש ביותר היום. צוות מרפאות השיניים מדארט Medart נחשב למקצועי ומנוסה במגוון טיפולים כגון הרמת סינוס והשתלת עצם וטיפולים מתקדמים להשתלות עצם ללא צורך בהרמת סינוס. 
 
הרמת סינוס והשתלת עצם במרפאות השיניים מדארט Medart
 
לקביעת תור באחת המרפאות המקצועיות של מדארט Medart, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של מוקד המרפאות ונציג יתאם עבורכם תור במרפאת השיניים מדארט Medart הקרובה ביותר לביתכם!