Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תיירות רפואית

מרפאות מדארט מתמחות מזה שני עשורים בטיפול בתיירות רפואית נכנסת.
הייחוד בטיפול בתיירות רפואית הוא שילוב בין טיפול ברמה רפואית גבוהה במיוחד, למערכת המסוגלת לספק טיפול מרוכז ומהיר, מבלי לפגוע באיכות הטיפול.

איך זה אפשרי? במדארט: צוות רופאים מומחים ברפואת שיניים

צוות רופאי שיניים ורופאים מומחים מכל תחומי רפואת השיניים העובדים יחדיו בשלושה מרכזים רפואיים בישראל. במדארט צוות של 20 רופאי שיניים ומומחים בתחומי ברפואת השיניים השונים, העומדים לרשות מטופלי מדארט בזמינות מיידית ואין צורך לפנות למרפאות שונות על מנת לקבל את טיפול הממומחה הניתן בכל אחת מהן. הטיפול המשולב ע”י מומחים שונים לפי צרכי המטופל, חיוני לקבלת טיפול ברמה הגבוהה ביותר. לאחר אבחון מהיר וקביעת תוכנית הטיפול, אין צורך לחפש ולהביא מומחים שונים ממרפאות שונות, או להסתפק בטיפול ע”י רופא כללי אחד “יודע כל” שאינו מומחה באף אחד מתחומי רפואת השיניים. צוות הרופאים והמומחים של מדארט זמין למתן שירות רפואי משולב למטופליו באופן מיידי. צוות המומחים של מדארט כולל מומחים ברפואת הפה, בכירורגיית פה ולסת, מומחים בפריודונטיה (חניכיים), מומחים באנדודונטיה (טיפולי שורש) ומומחים ביישור שיניים.

צוות רפואי ופארא רפואי גדול

הצוות הרפואי הנרחב של מדארט כולל 20 רופאי שיניים, 10 מומחים ברפואת שיניים, 8 שינניות, סייעות ומזכירות רפואיות. הצוות זמין לשרות מטופלי מדארט בכל עת.

ציוד דיגיטאלי

מכשור ותוכנות רנטגן דיגיטאליות ותוכנות לתכנון וניהול טיפול, המאפשרות היערכות לטיפול עוד טרם ההגעה לישראל.

חדר ניתוח

מערכת מיומנת בתיאום חדר ניתוח והצוות הנדרש להרדמה כללית או לסדציה בזמינות מיידית, על מנת לאפשר ריכוז כל הטיפולים למועד אחד, במידת הצורך וברמה הגבוהה ביותר.

מעבדות שיניים

מעבדות שיניים בדרגת אומן, הערוכות לסיים עבודות מעבדה בתוך ימים ספורים (במקום שבועות כמקובל בטיפולים שגרתיים).

מזכירות רפואית

כוח אדם מקצועי המיומן ומנוסה בעבודה מול חברות ביטוח בארץ ובעולם, באופן המאפשר למטופל לקבל החזרים מחברת הביטוח שלו, לרבות סיוע בליווי תוכנית מימון אחרת.

איכות הטיפול

במדארט נעשה הכל על מנת לקצר את משך הטיפול, אך אין פשרות על סוג הטיפול הנדרש או על איכותו.

תאום טיפול מול הרופא המטפל המקומי

במקרים רבים המטופל פונה לטיפול בישראל רק לחלק מהטיפול (שתלים ובניית עצם בדרך כלל). הטיפול מבוצע במקרים אלו תוך תאום מלא עם הרופא המטפל המקומי ושימוש בשתלים מתוצרת ארה״ב על מנת להקל על המשך הטיפול.

סוכנות נסיעות

מטופלי מדארט מקבלים שירות VIP מסוכנות נסיעות מובילה בישראל בכל הקשור להסעות, מלונות, חבילות תיור ועוד, עבור המטופל ובני משפחתו, בהגעתם ובמהלך שהותם בארץ.

רפואת השיניים בישראל מתקדמת ביותר ונותנת מענה בכל תחומי רפואת השיניים: שתלים, טיפולי שורש, שיקום, כירורגיה פה ולסת, ניתוחי חניכיים, רפואת שיניים קוסמטית, רפואת שיניים לילדים, יישור שיניים לילדים ומבוגרים ועוד.

בישראל מוכרות 9 התמחויות ברפואת שיניים: רפואת הפה, כירורגיה פה ולסת, פריודונטיה (חניכיים), אנדודונטיה (טיפולי שורש), רפואת שיניים לילדים ונוער, אורטודונטיה (יישור שיניים), שיקום הפה ורפואת שיניים קהילתית.

הכשרת רופא שיניים בישראל הינה 6 שנות לימוד בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית בירושליים או באוניברסיטת תל אביבועמידה בבחינות של האוניברסיטה ובבחינות רישוי ממשלתיות של משרד הבריאות.מומחה ברפואת שיניים ממשיך אחרי קבלת התואר ד״ר ברפואת שיניים, את לימודיו למשך 3.5 עד 5 שנים נוספות בתחום התמחותו ועומד בבחינות התמחות של המועצה המדעית ורישוי של משרד הבריאות, כל זאת על מנת להיות רשאי להשתמש בתואר מומחה ברפואת שיניים.לשם השוואה, רק כ-8% מרופאי השיניים בישראל הם מומחים ברפואת שיניים.

רופאי השיניים של מדארט למדו באוניברסיטאות מובילות בישראל. לשם השוואה, רק כ-25% מרופאי השיניים בישראל למדו בישראל.

טיפול שיניים שגרתי מבוצע בדרך כלל בפגישות של חצי שעה עד שעה, כל שבוע, שבועיים. במקרים בהם יש צורך בטיפול מרוכז, נקבעות פגישות ארוכות של שעתיים עד שלוש שעות, כל יום. לעיתים, מרוכז רוב הטיפול לטיפול אחד בהרדמה כללית, במהלכו מגיעים כל הרופאים המטפלים המשתתפים בטיפול, לחדר הניתוח במהרה. כל הטיפול שניתן לבצע במועד אחד מבוצע במרוכז.ניתן לרכז טיפולים רבים יחדיו כאשר הצוות מרוכז במרפאה אחת וזמין למטופל.חלק מהטיפולים מחייבים זמן המתנה, למשל זמן המתנה לקליטת השתלים והעצם. משך הזמן הנחוץ לפעיות הביולוגית להתרחש, כמובן שאינו ניתן לשינוי. ולכן במקרים של שיקום נרחב על גבי שתלים, הטיפול מבוצע בשתי פעימות:
1. בשלב ראשון מבוצע עיקר הטיפול המשמר והכירורגי, כולל בניית עצם ושתלים.
2. בשלב שני, לאחר קליטת העצם והשתלים, מבוצע השיקום.

זה לא על חשבון איכות המוצר?עבודת המעבדה ביימינו היא דיגיטאלית בעיקרה ושלבים רבים של יציקה והשקעה הפכו לשלבים של תכנות. עבודה דיגיטאלית מאפשרת קיצור משמעותי של טווחי זמנים.עבודת המעבדה עצמה אורכת יום עד יומיים בכל שלב. בדרך כלל יש צורך במרווחים של שבוע עד שבועיים בין טיפול לטיפול מסיבות אדמיניסטרטיביות של ניהול מיטבי של זמן ומשאבי המעבדה. במקרי הצורך ניתן לעבוד בלוחות זמנים דחופים, כאשר עבודה דחופה מבוצעת במיידיותולא נכנסת לתור הרגיל של עבודת המעבדה.

במרפאות מדארט השתלים עצמם מבוצעים רק על ידי מומחים בכירורגיה (מומחים בכירורגיה פה ולסת ומומחים בכירורגיית חניכיים) ולא על ידי רופאי שיניים כללית, או רופאים המכנים עצמם ״משתילים״.