Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שיקום הפה

שיקום הפה בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים לשיקום הפה מביאים לשחזור השיניים הן מבחינה אסתטית והן מבחינה תפקודית ובריאות. מטרת טיפולי השיניים לשיקום הפה היא להחזיר את מצב הפה למצבו הטבעי ללא חוסרים בשיניים וללא שיניים שבורות או שחוקות. הטיפולים המורכבים לשיקום הפה כוללים בין היתר את הטיפולים להשתלות שיניים על-ידי שתלים דנטליים, הנחשבים לטיפולים המתקדמים ביותר כיום בטיפולי שיקום הפה המשפרים את תפקוד הפה של המטופל מבחינת לעיסה ואכילה. 

מגוון טיפולים עם מטרה אחת

נהוג לחשוב כי טיפולי שיניים לשיקום הפה מתייחסים למצב של חוסר בשיניים, אך למעשה שיקום הפה הוא כולל מגוון טיפולי שיניים מתקדמים עם מטרה אחת – להביא לשיקום התפקודי, הבריאות והאסתטי של חלל הפה. ישנן סיבות רבות לכך שמטופל זקוק לטיפולי שיניים לשיקום הפה. אחת הסיבות היא הזנחה של השיניים לתקופות ממושכות.

מטופלים אשר הזניחו את השיניים שלהם במהלך השנים ולא ביצעו טיפולי שיניים בזמן הנכון, יכולים למצוא את עצמם בטיפולי שיניים מורכבים לשיקום הפה. חשוב לדעת שגם לאחר טיפולים מורכבים לשיקום הפה, המטופל חייב לשמור על הגיינת השיניים באופן קפדני ביום יום בכדי למנוע בעיות נוספות בשיניים ובחניכיים. 

כיצד מתבצע שיקום הפה בהרדמה מלאה?

יש לכם בעיות שיניים וחניכיים כבר שנים? עשיתם כל מה שאתם יכולים כדי להתמודד עם העניין אך בפועל זה לא עוזר? אם כך, הגיע הזמן שתחשבו על טיפול מקיף יותר. כתוצאה מכך שאתם לא היחידים שסובלים מבעיות כאלה, ישנם היום טיפולים שונים לשיקום הפה. אם מה שמטריד אתכם בטיפולי שיניים כאלה זה הכאב או משך הטיפול, אם ההימנעות מטיפולי שיניים גורמת לכם להזניח ולמצב השיניים שלכם להתדרדר יותר ויותר, כדאי שתדעו שהיום תוכלו לעשות גם טיפולים של שיקום הפה בהרדמה מלאה. כדאי לקחת את האפשרות הזאת בחשבון, רק חשוב גם לבדוק לאיזו מרפאת שיניים אתם פונים. אצל קבוצת מרפאות מדארט אתם בידיים טובות ומקצועיות של צוות רופאי שיניים והמתמחים כל אחד בתחום מסוים מתוך תחומי רפואת השיניים השונים: מומחה ברפואת הפה, מומחה באנדודונטיה / טיפולי שורש, מומחה בכירורגיה פה ולסת, מומחה לרפואת חניכיים / פריודונטיה ועוד. אז למה שתתפשרו על פחות מזה?

טיפולי שיקום הפה אצל רופאי שיניים מומחים

בעת חיפוש אחר מרפאה מקצועית לטיפולי שיניים לשיקום הפה, חשוב להגיע למרפאה הכוללת את כל הציוד המתקדם ביותר לאבחון וטיפול בשיניים וחניכיים הזקוקות לשיקום.

בנוסף, חשוב שהטיפול שלכם יתבצע על-ידי רופאי שיניים בעלי ניסיון בתחום שיקום הפה. לפני תחילת הטיפול לשיקום הפה, ידרש מכם לבצע בדיקה ראשונית. בדיקת האבחון הראשונית במרפאת השיניים מאפשרת לרופא המומחה לשיקום הפה להכין עבורכם תוכנית טיפול המתאימה לגיל שלכם, למצב הבריאות הנוכחי ולמצב השיניים החניכיים. 

טיפולים מורכבים לשיקום הפה במרפאות המקצועית של רשת Medart 

רשת מרפאות Medart מציעה לכם להגיע לאחת המרפאות של הרשת הקרובה ביותר אליכם ולבצע בדיקת אבחון ראשונית על מנת לבדוק את מצב השיניים והחניכיים שלכם. 

המרפאות של רשת Medart ממוקמות באיזורים מרכזיים בישראל כגון העיר תל אביב, בקעת אונו ומבשרת ציון. צוות המומחים של מרפאות השיניים Medart ישמח לראותכם

באחת המרפאות של הרשת ולהכין עבורכם תוכנית טיפולים מקצועית לשיקום הפה. 

מהם היתרונות של טיפולי שיקום הפה בהרדמה מלאה?

יש לכם התלבטות בין שיקום הפה בהרדמה מלאה ובין טיפולים שאינם נעשים בהרדמה מלאה? אפשר להבין לליבכם. בעבר המחשבה על טיפול שיניים בהרדמה מלאה לא נראתה אפשרית, אך היום אנשים רבים בוחרים באופציה הזאת. יש לכך יתרונות שונים, למשל:

  • אתם לא מרגישים את הכאב
  • לרוב הטיפול יהיה ממוקד ומהיר יותר
  • ניתן יהיה לרכז מספר פעולות בטיפול אחד ולא לפזר אותן על פני מספר טיפולים.

אנשים רבים שבחרו לעשות טיפולים לשיקום הפה עם הרדמה מלאה ממליצים על האפשרות הזאת.

היכן ניתן לעבור טיפולי שיקום בהפה בהרדמה?


אומנם יש היום יותר ויותר מרפאות שיניים שמציעות טיפולי שיקום הפה בהרדמה מלאה, אך לא בכל מקום תרצו להיות מטופלים. לכן עולה השאלה – אל מי כדאי לפנות ואיפה בטוח לעבור את הטיפול? טיפולי שיניים בהרדמה מלאה צריך לעשות במקום מקצועי, רציני וכזה שיש בו צוות רפואי מנוסה ומוביל, צוות של רופאי שיניים ומומחים. טיפול שיניים בהרדמה כללית הינו הטיפול היחידי ברפואת שיניים המצריך רישיון מיוחד של משרד הבריאות ולא מספיק רישיון משרד הבריאות לטיפולי שיניים. חשוב מאד להקפיד שההרדמה תבוצע בחדר ניתוח “אמיתי”, מקצועי ומאובזר עם מרדים מומחה בהרדמה, צוות אחים ואחיות במחלקה ובהתאוששות וציוד הרדמה מתקדם. לכן כדאי שתפנו עוד היום אל קבוצת מרפאות מדארט. מדובר על קבוצת מרפאות שיניים שקיימת כבר משנת 1991, כך שלצוות הרפואי יש ניסיון רב. בנוסף, היום יש לקבוצה שלוש מרפאות שיניים שונות, ובכל אחת מהן תמצאו צוות מומחים  וציוד מתקדם ומשוכלל. רוצים עוד פרטים? מעוניינים לקבוע תור לטיפול? חייגו למספר: 1599-50-1599 והצטרפו לכל המטופלים המרוצים של המרפאה. 

לייעוץ וקבלת פרטים

מלאו את הטופס

טיפולי שיניים בהרדמה

טיפול בטשטוש / הרדמה או הרדמה מלאה, כללית מאפשר לרכז את כל טיפולי השיניים במהרה ולבצעם ע"י צוות רופאים ומומחים בפגישה אחת.

קרא עוד

השתלות שיניים

מדארט הינה רשת מרפאות רופאים ומומחים לרפואת שיניים ואסתטיקה דנטלית המתמחים בהשתלת שיניים במהרה ללא כאבים והשתלות שיניים.

קרא עוד

אסתטיקה דנטלית

אם אתם מעוניינים במראה פנים זוהר לחלוטין, שיעניק לכם חיוך יפה יותר והרבה יותר ביטחון עצמי, הצוות המקצועי של מדארט עומד לשירותכם.

קרא עוד
השתלת שיניים ללא ניתוח

שיקום הפה

כתרי חרסינה ללא בסיס מתכתי מאפשרים לרופא השיניים להגיע לרמת אסתטיקה גבוהה ביותר גם בעת ביצוע כתרים.

קרא עוד

לייעוץ וקבלת פרטים

או השאירו פרטים ונחזור אליכם