שיקום הפה

טיפולי שיניים לשיקום הפה מביאים לשחזור השיניים הן מבחינה אסתטית והן מבחינה תפקודית ובריאות. מטרת טיפולי השיניים לשיקום הפה היא להחזיר את מצב הפה למצבו הטבעי ללא חוסרים בשיניים וללא שיניים שבורות או שחוקות. הטיפולים המורכבים לשיקום הפה כוללים בין היתר את הטיפולים להשתלות שיניים על-ידי שתלים דנטליים, הנחשבים לטיפולים המתקדמים ביותר כיום בטיפולי שיקום הפה המשפרים את תפקוד הפה של המטופל מבחינת לעיסה ואכילה. 

מגוון טיפולים עם מטרה אחת

נהוג לחשוב כי טיפולי שיניים לשיקום הפה מתייחסים למצב של חוסר בשיניים, אך למעשה שיקום הפה הוא כולל מגוון טיפולי שיניים מתקדמים עם מטרה אחת – להביא לשיקום התפקודי, הבריאות והאסתטי של חלל הפה. ישנן סיבות רבות לכך שמטופל זקוק לטיפולי שיניים לשיקום הפה. אחת הסיבות היא הזנחה של השיניים לתקופות ממושכות.

מטופלים אשר הזניחו את השיניים שלהם במהלך השנים ולא ביצעו טיפולי שיניים בזמן הנכון, יכולים למצוא את עצמם בטיפולי שיניים מורכבים לשיקום הפה. חשוב לדעת שגם לאחר טיפולים מורכבים לשיקום הפה, המטופל חייב לשמור על הגיינת השיניים באופן קפדני ביום יום בכדי למנוע בעיות נוספות בשיניים ובחניכיים. 

טיפולי שיקום הפה אצל רופאי שיניים מומחים

בעת חיפוש אחר מרפאה מקצועית לטיפולי שיניים לשיקום הפה, חשוב להגיע למרפאה הכוללת את כל הציוד המתקדם ביותר לאבחון וטיפול בשיניים וחניכיים הזקוקות לשיקום.

בנוסף, חשוב שהטיפול שלכם יתבצע על-ידי רופאי שיניים בעלי ניסיון בתחום שיקום הפה. לפני תחילת הטיפול לשיקום הפה, ידרש מכם לבצע בדיקה ראשונית. בדיקת האבחון הראשונית במרפאת השיניים מאפשרת לרופא המומחה לשיקום הפה להכין עבורכם תוכנית טיפול המתאימה לגיל שלכם, למצב הבריאות הנוכחי ולמצב השיניים החניכיים. 

טיפולים מורכבים לשיקום הפה במרפאות המקצועית של רשת Medart 

רשת מרפאות Medart מציעה לכם להגיע לאחת המרפאות של הרשת הקרובה ביותר אליכם ולבצע בדיקת אבחון ראשונית על מנת לבדוק את מצב השיניים והחניכיים שלכם. 

המרפאות של רשת Medart ממוקמות באיזורים מרכזיים בישראל כגון העיר תל אביב, בקעת אונו ומבשרת ציון. צוות המומחים של מרפאות השיניים Medart ישמח לראותכם

באחת המרפאות של הרשת ולהכין עבורכם תוכנית טיפולים מקצועית לשיקום הפה. 

טיפולי שיניים בהרדמה

טיפול בטשטוש / הרדמה או הרדמה מלאה, כללית מאפשר לרכז את כל טיפולי השיניים ביום אחד ולבצעם ע"י צוות רופאים ומומחים בפגישה אחת.

קרא עוד

השתלות שיניים

מדארט הינה רשת מרפאות רופאים ומומחים לרפואת שיניים ואסתטיקה דנטלית המתמחים בהשתלת שיניים ביום אחד ללא כאבים והשתלות שיניים.

קרא עוד

אסתטיקה דנטלית

אם אתם מעוניינים במראה פנים זוהר לחלוטין, שיעניק לכם חיוך יפה יותר והרבה יותר ביטחון עצמי, הצוות המקצועי של מדארט עומד לשירותכם.

קרא עוד

שיקום הפה

כתרי חרסינה ללא בסיס מתכתי מאפשרים לרופא השיניים להגיע לרמת אסתטיקה גבוהה ביותר גם בעת ביצוע כתרים.

קרא עוד