ציפוי שיניים בחרסינה

האם אתם בטוחים בחיוך שלכם? אני פותח את המאמר בשאלה זו כי עצם היותכם כאן וקוראים מאמר זה, מצביעה שאולי לא כל כך. אל תדאגו, אתם לא לבד. בעולם של שלמות בו אנו חיים כיום, מה שלא מושלם לא קיים. זאת חשיבה ואמירה בעייתית אבל לצערי, נכונה. התחרות על כל עבודה ועל כל דייט עם בן או בת זוג היא אכזרית ולכן המירוץ לשלמות הוא יום יומי ומאד מתסכל כי אף פעם לא נהיה מרוצים מעצמינו. ישנם תחומים במירוץ לשלמות האסתטית שלטעמי הם מוגזמים אבל דווקא תחום האסתטיקה הדנטלית הוא חשוב כי החיוך שלנו השיניים שלנו חשופים תמיד לכל. 

תארו לכם שאתם מנהלי חברה ומחפשים איש או אשת שיווק ומכירות, מגיע מועמד והחיוך הראשון שלו חושף שיניים מלוכלכות ועקומות. הוא יכול להיות האיש עם האופי הכי טוב בעולם אבל הרי לא תבחרו בו אם יש מועמד או מועמדת עם שיניים לבנות וחיוך מושלם. אל תרגישו רע. אנחנו שופטים דבר ראשון עם העיניים וחיוך עם שיניים עקומות או מלוכלכות יידחה אותנו. אותו הדבר כאשר מדובר על עולם ההכרויות והדייטים.

בסדר. זה המצב. מה עושים? קחו פנקס ורשמו את השם Medart. מרפאת שיניים מעולה עם רופאים מעולים המציעים לכם ולכן פתרון לבעיה בצורת ציפוי שיניים. ציפוי שיניים בחרסינה או ציפוי שיניים לומינירס או בשיטות אחרות כמו למינייט או קומפוזיט. כך או כך, ציפוי שיניים בחרסינה או ציפוי שיניים לומינירס יפתרו לכם את הבעיה ויחזירו אותכם לעולם הדייטים ולעולם חיפוש העבודה מלאי בטחון עצמי ועם החיוך שתמיד רציתם וחלמתם. ואני אומר שוב, אין מה להתבייש בזה. החיוך שלנו הוא תעודת הזהות שלנו. הוא אומר עלינו המון ואם נחייך יותר, ככה החיים יחייכו אלינו בחזרה יותר. 

במאמר זה לא תמצאו מה ההבדלים לדוגמה בין ציפוי שיניים בחרסינה לציפוי שיניים בטכנולוגיה אחרת. אורכו לא מספיק אך אמליץ לכם משהו. הרימו טלפון למרפאת המומחים Medart ופשוט קיבעו פגישת אבחון. שם יסבירו ויתאימו לכם את השיטה הטובה ביותר עבורכם, אם זה ציפוי שיניים בחרסינה או כל שיטה אחרת. מגיע לכם לחייך יותר ובלי פחד ומגיע לכם Medart. בהצלחה.