ציפוי לשיניים

אם אתם קוראים מאמר זה אני רק יכול להניח שאתם לא מרוצים מצבע השיניים שלכם ואולי גם מהמבנה שלהם. אולי עקומות ואפילו שבורות והעניין פוגע כבר זמן רב בבטחון העצמי שלכם או שלכן ומונע מכם להתקדם בחיים באופן שבו הייתם רוצים. אל תחשבו לרגע שאתם יחידים, בעידן השלמות שבו אנחנו חיים, התחרות על כל מקום עבודה ועל כל דייט היא קשה מאד וחיוך עם שיניים מלאות כתמים או עקומות בהחלט לא עוזר. מי שמולנו, שופט דבר ראשון עם העיניים ולא יעזור לנו כמה אנחנו מוכשרים, כמה הוצאנו בפסיכומטרי או כמה אנחנו נחמדים, עם חיוך לא מושלם לא נשיג אף פעם את העבודה הנחשקת שדורשת עבודה מול קהל או את הבני הזוג שאנחנו כל כך רוצים. הבטחון העצמי שלנו יירד ויירד והמצב הלא פשוט יתדרדר עוד יותר. זה הזמן להשקיע בעצמינו ולמען עצמינו. 

הדבר היחידי שבאמת יעזור לנו באופן מיידי הוא ציפוי לשיניים. מרפאות שיניים רבות הוסיפו את תחום ציפוי לשיניים לסל הטיפולים שלהם. אחת המובילות בהן היא Medart. מרפאת Medart כוללת את הרופאים הטובים ביותר שיש ורק מכניסה לאתר המרפאה, ואני ממליץ לכם בחום לעשות זאת, תוכלו להתרשם מהדגש הכל כך חזק שהם נותנים לתחום מקצועיות הרופאים השונים והמומחים השונים שעובדים שם. 

נחזור לתחום המקצועי – ישנן בעצם שלוש שיטות עיקריות כיום לציפוי לשיניים. ציפוי חרסינה, ציפוי למינייט וציפוי לומינירס. כולן תחת ההגדרה של ציפוי לשיניים. אורך מאמר זה אינו מספיק בכדי להיכנס לעומקה ויתרונותיה של כל שיטה ושיטה וכאן החשיבות של מקצועיות הרופאים והתאמתה של כל שיטה לכל מטופל. את העבודה הזאת יודעים לעשות מצוין במרפאת Medart. התאמת הטיפול למטופל. 

באופן כללי, ניתן לומר שההבדלים בין ציפוי שיניים למינייט וציפוי לומינירס הוא בחומרים המעורבים בתהליך, בעובי השכבה הנדרשת וכאמור בהתאמה למטופל או למטופלת. כלומר, האם מדובר רק על ציפוי כתמים או גם על יישור עקמומייות, שיניים שבורות וכו..  את כל התשובות הללו מקבלים לאחר פגישת אבחון ראשונית בה מומחי Medart יתנו לכם את חוות דעתם, עלות הטיפול וכו.. ניתן למצוא בארץ שלוש מרפאות באזור המרכז ובירושלים כך שרק תצטרכו לבחור. בהצלחה.