טיפולי שיניים בהרדמה

טיפולים מורכבים לבעיות שיניים וחניכיים לעיתים נעשים בזמן שהמטופל נמצא בטשטוש או בהרדמה כללית. טשטוש או הרדמה כללית מאפשרים לרופא השיניים לבצע את הטיפולים המורכבים לשיניים באופן מהיר ויעיל ללא הפרעה למטופל. טיפולי שיניים בהרדמה מומלצים לאחוז גדול מהאוכלוסייה ובעיקרם ילדים בגילאים צעירים אשר שיתוף הפעולה איתם בעת טיפולי השיניים הוא כמעט ואינו אפשרי.

טיפולים מורכבים ושיקום הפה

מלבד ילדים בגילאים צעירים, גם למבוגרים טיפולי השיניים בהרדמה מלאה או טשטוש הם חיוניים במקרים רבים. אנשים מבוגרים הנדרשים לעבור טיפולים מורכבים כגון התקנה של שתלים דנטליים בעצם הלסת, ביצוע מספר סתימות בטיפול אחד וביצוע מספר טיפולי שורש במקביל יכולים לבצע בפעם אחת את רוב הטיפולים ולחסוך להם זמן יקר ואי-נוחות של מספר ביקורים במרפאה.  

חרדה מטיפולי שיניים (חרדה דנטאלית)

אחת הסיבות שאנשים מזניחים את הטיפול בשיניים שלהם היא חרדה מטיפולי שיניים. חרדה דנטאלית מונעת ממטופל להגיע לטיפולי שיניים גם אם הם טיפולי שיניים פשוטים. ההזנחה מביאה למצב בו השיניים מחמיר עם השנים ומתפתחות בעיות שונות כגון דלקות חניכיים, ריקבון בשיניים ובעיות נוספות אשר דורשות טיפול מורכב יותר בכדי לטפל בחלל הפה. חלקם הגדול של הטיפולים לשיקום הפה קשורים להזנחה של שנים רבות בטיפול השיניים.

הרדמה כללית או טשטוש?

ההחלטה האם לבצע הרדמה כללית או טשטוש עבור מטופל מסויים מתקבלת יחד עם המטופל. במידה וניתן לבצע רק טשטוש ולתת טיפול יעיל למטופל, לא ידרש צוות מרדים במרפאה בעת הטיפול.

טיפולי שיניים בהרדמה במרפאות המומחים של Medart

מרפאות המומחים של Medart מציעים לכם להגיע לטיפולי שיניים בהרדמה או טשטוש לבצע ולרכז טיפולים רבים בניתוח אחת. בדרך זו אתם חוסכים לכם ביקורים רבים אצל רופא השיניים ויכולים לסיים את  הטיפולים הנחוצים במהרה. מרפאות השיניים המקצועיות של Medart קיימות קרוב ל-30 שנה ומספקות טיפולי שיניים בהרדמה לאלפי לקוחות בכל שנה.

אתם מוזמנים להצטרף ללקוחות המרוצים של מרפאות השיניים Medart ולטפל ביסודיות ובמקצועיות בכל בעיות השיניים שלכם עם אנשי המקצוע הטובים ביותר לרפואת שיניים והכל במקום אחד.

טיפולי שיניים בהרדמה

טיפול בטשטוש / הרדמה או הרדמה מלאה, כללית מאפשר לרכז את כל טיפולי השיניים במהרה ולבצעם ע"י צוות רופאים ומומחים בפגישה אחת.

קרא עוד

השתלות שיניים

מדארט הינה רשת מרפאות רופאים ומומחים לרפואת שיניים ואסתטיקה דנטלית המתמחים בהשתלת שיניים במהרה ללא כאבים והשתלות שיניים.

קרא עוד

אסתטיקה דנטלית

אם אתם מעוניינים במראה פנים זוהר לחלוטין, שיעניק לכם חיוך יפה יותר והרבה יותר ביטחון עצמי, הצוות המקצועי של מדארט עומד לשירותכם.

קרא עוד
השתלת שיניים ללא ניתוח

שיקום הפה

כתרי חרסינה ללא בסיס מתכתי מאפשרים לרופא השיניים להגיע לרמת אסתטיקה גבוהה ביותר גם בעת ביצוע כתרים.

קרא עוד