Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אסתטיקה דנטלית

שיטות חדשות לטיפולי שיניים אסתטיים

 
אם תמיד חלמתם לחייך בפה מלא…
אם תמיד רציתם שאת לובן השיניים שלכם יראו למרחוק…
אם תמיד רציתם ליהנות ממראה פנים מושלם…
אתם מוזמנים למדארט – טיפולי שיניים למראה זוהר של השיניים ושל הפנים בכלל.

ישנם סוגים שונים ומגוונים של טיפולי שיניים אך ב-2 העשורים האחרונים ניתן לראות שינוי מגמה משמעותי בסוגי הטיפולים הנפוצים. טיפולי השיניים אשר הפכו לפופולריים בשנים האחרונות הם טיפולי אסתטיקה לשיניים. מטרת טיפולי האסתטיקה היא להביא את חלל הפה למראה בריא, טבעי ויפה לעין. חלק מטיפולי האסתטיקה מתמקדים באסתטיקה בלבד וחלקם מתמקדים ב-2 דברים: המראה החיצוני של חלל הפה ובריאות השיניים והחניכיים.

חיוך שזוהר למרחוק

 
אם אתם נמנים עם אותם אנשים שניחנו בגנטיקה פחות טובה בכל מה שקשור לגוון הטבעי של השן, או אם אתם מעשנים או שותים הרבה משקאות שמכילים קפאין, יכול להיות שגוון השיניים שלכם הפך צהוב. אם אתם רוצים לחזור לחייך בפה מלא שיניים צחורות בעלות לובן בוהק, תוכלו לבחור באחד מטיפולי השיניים הבאים:
 
הלבנת שיניים – טיפול המתבצע בשיטות שונות, שהנפוצה בהן היא שימוש בסד מיוחד במשך מספר שעות ביום, למשך כשבועיים. הסד מכיל חומר כימי שנקרא Carbamid peroxide אשר גורם להשתחררות מדודה של מי חמצן שמבהירים את השיניים. שיטה נפוצה נוספת להלבנת שיניים היא באמצעות לייזר אור מקוטב. זהו טיפול המתבצע במרפאה ובו משתמשים במי חמצן בריכוז גבוה ביותר של 35%. הטיפול נמשך כשעה וחצי ומבטיח תוצאות בהירות במיוחד.
 
  • ציפוי שיניים – ניתן להשיג לובן מושלם של השיניים גם באמצעות ציפויין במעטפת חרסינה . חומר מרוכב דקה ולבנה. הציפויים הנפוצים ביותר הינם למינייט/ לומיניר שהם סוג של חרסינה. למינייט הוא ציפוי חרסינה דק, המוכן על השיניים לאחר השחזה קלה. לומיניר, גם הוא ציפוי חרסינה דקיק (פטנט) המיוצר במעבדה ייחודית בארה”ב, השיטה מאפשרת את יישום הציפוי ללא צורך בהשחזה ראשונית של השיניים. התוצאות, גם כאן, לבנות במיוחד. ציפוי השיניים ע”י קומפוזיט שהוא חומר הדומה במהותו לחומר שממנו מיוצרת סתימה לבנה, מאפשר קבלת תוצאה מיידית, כמעט ללא השחזת שיניים. ציפוי הקומפוזיט פחות יציב מציפויי החרסינה מבחינת צבע ועמידות, אך מחירו נמוך באופן משמעותי.

ללכת בדרך הישר

אחד הדברים שמונע מאנשים להרגיש טוב עם עצמם הוא העובדה שהם בעלי שיניים לא ישרות. אמנם, הרבה פעמים עוברים טיפולי שיניים לצורכי יישורן בגילאי העשרה, אולם רבים מאיתנו, כמבוגרים, סובלים משיניים לא ישרות. היום, גם מבוגרים וגם ילדים ונערים יכולים לעבור טיפולי יישור שיניים בדרך פשוטה יחסית, ואפילו בדרך בלתי נראית. זאת בזכות פיתוח שיטות אורתודונטיות אסתטיות כמו שימוש ב”קוביות” מחרסינה, ברקטים המורכבים בתוך הפה לכוון הלשון או יישור ע”י קשתיות שקופות, המאפשר להרכיב פלטות שהינן כמעט בלתי נראות ולהשיג תוצאות נפלאות.

מדארט לשירותכם

אם אתם מעוניינים במראה פנים זוהר לחלוטין, שיעניק לכם חיוך יפה יותר והרבה יותר ביטחון עצמי, הצוות המקצועי של מדארט עומד לשירותכם. במדארט תוכלו לקבל טיפולי שיניים מכל סוג, שיתבצעו על ידי טובי הרופאים והמומחים בתחום ויאפשרו לכם לצאת מהמרפאה עם חיוך יפהפה שיוצא מהלב.
 

אסתטיקה דנטלית וטיפולים בריאותיים

התקנת כתרים בחלל הפה נחשבת לטיפול בריאותי וחיוני עבור המטופל. כיום, ניתן להתקין כתרים אסתטיים אשר מספקים מראה של שן טבעית במקום השן החסרה. הכתרים האסתטיים עשויים בדרך כלל מזירקוניה ומחומרי גלם איכותיים לשמירה על הכתר לשנים רבות. 

טיפול בכתמים לבנים בשיניים

בין הטיפולים האסתטיים שמטרתם היא לשפר את האסתטיקה הדנטלית בחלל הפה, ניתן למצוא את הטיפולים לניקוי השיניים מכתמים לבנים. כתמים לבנים על השיניים יכולים להיווצר מסיבות שונות ולכן לפני כל טיפול אסתטי לניקוי הכתמים הלבנים, רופא השיניים מבצע אבחון בכדי למצוא את הסיבה להופעת הכתמים הלבנים ולתת את הטיפול המתאים ביותר.

אורתודנטיה מקצועית

טיפולים נוספים המשפרים את מראה חלל הפה והשיניים הם טיפולי האורתודנטיה. טיפולי האורתודנטיה מתמקדים ביישור השיניים על-ידי טיפולים ייחודיים שמטרתם להביא למראה סימטרי של השיניים בחלל הפה. הטיפולים האורתודנטיים מתבצעים על-ידי מומחים בתחום על מנת להביא לתוצאות הרצויות למטופל ללא יצירת נזק לשיניים בטווח הארוך.

מרפאות מומלצות לאסתטיקה דנטלית

כאמור, טיפולי האסתטיקה לשיניים הם מגוונים וכל אחד יוכל למצוא את הטיפול המתאים עבורו. מרפאות השיניים המומלצות לטיפולי אסתטיקה דנטלית הן מרפאות המומחים של Medart. רשת מרפאות Medart היא רשת מרפאות שיניים ותיקה עם ניסיון של קרוב ל-3 עשורים בטיפולי שיניים מתקדמים וטיפולים אסתטיים לשיניים. במרפאות של רשת המומחים Medart, תוכלו למצוא את רופאי השיניים הטובים ביותר לאסתטיקה דנטלית. 

אסתטיקה דנטלית מקצועית של מרפאות המומחים של Medart

רוצים לקבל עוד פרטים על הטיפולים האסתטיים המתקדמים של מרפאות המומחים Medart ? השאירו פרטים באתר המקצועי של Medart ונציג יחזור אליכם בשיחת טלפון בהקדם. 

לייעוץ וקבלת פרטים

מלאו את הטופס

טיפולי שיניים בהרדמה

טיפול בטשטוש / הרדמה או הרדמה מלאה, כללית מאפשר לרכז את כל טיפולי השיניים במהרה ולבצעם ע"י צוות רופאים ומומחים בפגישה אחת.

קרא עוד

השתלות שיניים

מדארט הינה רשת מרפאות רופאים ומומחים לרפואת שיניים ואסתטיקה דנטלית המתמחים בהשתלת שיניים במהרה ללא כאבים והשתלות שיניים.

קרא עוד

אסתטיקה דנטלית

אם אתם מעוניינים במראה פנים זוהר לחלוטין, שיעניק לכם חיוך יפה יותר והרבה יותר ביטחון עצמי, הצוות המקצועי של מדארט עומד לשירותכם.

קרא עוד
השתלת שיניים ללא ניתוח

שיקום הפה

כתרי חרסינה ללא בסיס מתכתי מאפשרים לרופא השיניים להגיע לרמת אסתטיקה גבוהה ביותר גם בעת ביצוע כתרים.

קרא עוד