ציפוי חרסינה

לעיתים אנחנו רואים בסרטים על תקופות ישנות, איך אנשים חיו והסתובבו בחוץ עם שיניים חסרות או מלוכלכות ושחורות ואנחנו אומרים לעצמינו איך הם בכלל יצאו מהבית ככה ואיך הם לא מתביישים ואיך בכלל חיו ככה פעם. 

כיום, בעידן המודרני, השיניים שלנו והחיוך שלנו, אלו, ניתן לומר, תעודת הזהות שלנו או יותר נכון, המפתח שלנו לחיים מלאי בטחון עצמי ויותר מוצלחים. ככה זה. תארו לכם שאתם מגיעים או מגיעות לראיון עבודה עם שיניים מלוכלכות או עקומות. אין סיכוי שיבחרו בכם. אתם יודעים זאת. תארו לכם שאתם מגיעים או מגיעות לדייט ראשון עם אותן שיניים. גם כאן הסיכוי שתשארו רווקים הוא כמעט 100 אחוז. אנחנו שופטים, ודי בצדק, שיפוט ראשוני דרך העיניים ולכן כולנו היום נמצאים, לפחות הדור הצעיר, במירוץ אחר השלמות הפיזית. אם זה ענייני משקל, ענייני עור, ענייני פרופורציה וכמובן ענייני שיניים וחיוך. מה לעשות, בכדי לפתוח דלתות אנחנו חייבים שיהיה לנו נוח לפתוח את הפה קודם ולחייך חיוך רחב. 

לצורך כך פותחו כמה שיטות של ציפוי שיניים מלוכלכות ועם כתמים רבים כי כולנו יודעים שכמה שלא נצחצח שינים, הכתמים שמשאירות מאות כוסות הקפה והסיגריות על השיניים לא יירד והמצב לא ישתפר. אחת מהשיטות המוכחות ביותר לציפוי והלבנת השיניים היא ציפוי חרסינה. מי שלא מכיר את התחום, יכול לחשוב שכל השיטות הללו פותחו בשנים האחרונות אך לא כך הדבר. לשם דוגמה, ציפוי חרסינה או ציפוי חרסינה לשיניים קיים כבר כמעט 40 שנה. מה שמשתפר הן הטכנולוגיות ואיכות הרופאים המטפלים. 

מה הן היתרונות של ציפוי חרסינה לשיניים? ניתן למנות בעיקר את הנסיון הרב שיש לשיטה הזאת והיא מוכחת כמוצלחת מאד וכמו כן, את העובדה שכתמי הקפה והסיגריות ויתר גורמי הזיהום, נידחים ע”י החרסינה כך שציפוי חרסינה הוא בעצם חד פעמי. באופן כללי, זהו לא טיפול שיש לחזור עליו.

“בסדר גמור. שכנעת אותנו, איפה ניתן לבצע טיפול זה?”. רשמו את השם – Medart. מרפאת Medart המבוזרת לשלוש מרפאות בארץ מורכבת מרופאים מומחים בתחומם והם יעניקו לכם את הטיפול הכי מקצועי שניתן. הכנסו עכשיו לאתר החברה והתרשמו. ציפוי חרסינה עושים רק ב Medart. תתחילו לחייך.