ציפויי שיניים

בואו נודה כולנו. החיוך שלנו או של כל בני האדם, הוא המפתח להיכרות הראשונית עם אחרים. החיוך שלנו פותח או סוגר דלתות. אנשים שמחייכים הרבה הם אנשים שמחים ומאושרים שבדרך כלל נרצה להיות בקרבתם. אנשים שמחים שמחייכים הרסה יתקשו פחות למצוא עבודה חדשה ויתקשו פחות למצוא בן או בת זוג. אנשים אלו יקרינו חום ויקרינו כריזמה. ובאופן כללי, החיים יזרמו עבורם ביתר קלות. 

בכדי שנוכל להימנות על קבוצת אנשים זאת שנראה לנו שהכל הולך להם והם רק לפני חמש דקות זכו גם בלוטו וגם בטוטו, אנחנו צריכים לאמץ את השיטה הזאת של להיות יותר שמחים ולבטא זאת דרך החיוך שלנו והצחוק שלנו. תחשבו איך יכול להיות עולמינו עם כולנו היינו מחייכים לאחר עוד נגיד 20% מהזמן. בעיקר בקונטקסט שך מה שקורה כיום במדינה. האלימות והפירוד. 

“טוב” תענו, “אבל מה אם השיניים שלי מלוכלכות או עקומות או שבורות. הרי אם אני אפתח את הפה בשביל חיוך רחב אנשים יבהלו”. תגידו ובמידה מסוימת גם תצדקו. אף אחד לא ייחייך עם הוא יודע ששיניו מלוכלכות ומלאות כתמים. ואם יחייך ישיג את האפקט ההפוך, במקום לקרב אליו אנשים הוא עלול להרחיקם. אנחנו הרי שופטים קודם כל עם העיניים. 

בואו ואספר לכם על תחום ציפויי השיניים. הרי אף משחת שיניים, ולא משנה כמה הפרסומות יטרטרו לכם, לא תנקה כיתמי סגריות וקפה של עשרות שנים. אתם חייבים לבחון את התחום של ציפויי שיניים. אולי ציפוי למינייט לשיניים או אולי אחר. אך בין אם ציפוי למינייט או ציפויי שיניים אחרים, חשובה לא פחות זאת המרפאה שתבצע את הפעולה. הכירו את מרפאת השיניים Medart הממוקמת הן במרכז והן בירושלים. מומחי מרפאת השיניים Medart יידעו, מהפגישה הראשונה, איזו שיטה מכלל שיטות של ציפויי שיניים תתאים לכם. ציפוי למינייט לשיניים או סוג ציפוי אחר. יש ציפוי למינייט ויש חרסינה ויש ציפוי קומפוזיט. השאירו זאת למומחי מרפאת Medart. מרפאה ששמה את מומחיות רופאיה במקום הראשון. זכרו גם שרופא מומחה זה לא כמו רופא שיניים רגיל. התקשרו ל Medart ושאלו לגבי ציפויי שיניים עבורכם. קבעו פגישת אבחון ותתחילו את דרככם לעבר החיוך המושלם.