טיפול פלזמה לשיער

סובלים מדלילות בשיער? טיפול פלזמה לשיער הוא בדיוק מה שאתם צריכים! טיפול הפלזמה, הנקרא גם טיפול Platelet Rich Plasma, מתבצע על-ידי רופא מוסמך. הרופא מזריק למטופל דם ורידי עצמי של המטופל (אשר עבר תהליך הפרדת חומרים) לאיזור הקרקפת בו יש שיער דליל. הדם המוזרק לקרקפת הוא למעשה פלזמה עשירה בטסיות דם, המסייע לצמיחה מחודשת של השיער הדליל ומבצע שיפור של זקיקי השיער הפעילים לגדילה וצמיחה מחודשת באיזור הקרקפת.
 
טיפול משלים להשתלת שיער לצמיחה מחודשת
 
טיפול ה-PRP יכול להתבצע כטיפול לשיער דליל או כטיפול משלים להשתלת שיער בהתאם לצרכים של המטופל או המטופלת. המטרה של טיפול ה-PRP היא חיזוק זקיקי שיער קיימים ועידוד השיער הקיים לצמיחה מחודשת. 
 
טיפול פלזמה לנשירת שיער טיפול PRP במרפאה מקצועית
 
אם אתם רוצים לטפל בבעיית השיער הדליל שלכם, כדאי לכם להגיע למרפאה מקצועית לטיפול פלזמה לנשירת שיער. טיפול פלזמה PRP דורש ידע מקצועי וניסיון רב בשיטת הטיפול הייחודית הזו. אם כן, מומלץ להגיע למרפאת מומחים לצורך בדיקת אבחון ראשונית להתאמת הטיפול למצב השיער הנוכחי שלכם או שלכן.
טיפול פלזמה לשיער
 
איפה מבצעים טיפול פלזמה לשיער במרכז? 
 
אם אתם גרים באיזור המרכז, תוכלו להגיע לטיפול פלזמה לשיער ברשת מרפאות המומחים מדארט Medart. רשת מרפאות המומחים מדארט Medart פועלת כבר קרוב ל-3 עשורים ברציפות ומספקת שירות למאות לקוחות בכל שנה מאיזור המרכז. לרשת מדארט Medart יש 2 סניפים מקצועיים באיזור המרכז – בשכונת רמת אביב בצפון תל אביב, ובמרפאת מומחים במועצה המקומית גני תקווה. אם החלטתם להגיע לטיפול פלזמה לשיער במרכז הארץ, מרפאות המומחים של מדארט Medart הן המקום המקצועי והאמין ביותר בשבילכם!
  

רשת מרפאות המומחים מדארט Medart מציעה לכם טיפול פלזמה לשיער 

 
רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפולי הפלזמה PRP של רשת מרפאות המומחים מדארט Medart? השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר מדארט Medart ונציגי המרפאות ייצרו איתכם קשר בהקדם עם כל הפרטים על הטיפולים האיכותיים לשיער דליל של בשיטת ה-PRP. צוות רשת מרפאות המומחים מדארט Medart ישמח לראותכם באחת המרפאות המקצועיות של הרשת ולתת לכם את הטיפול הטוב ביותר לבעיות של שיער דליל.